Iskolánk tanulója, Borbély Flóra 3. helyezést ért el a 2026. március 30-án Apagyon megrendezett I. Tankerületi Matematika Verseny döntőjében, amelyet a Nyíregyházi Tankerületi Központ intézményeiben tanuló 5–6. évfolyamos diákok számára szerveztek.

Szívből gratulálunk Flórának ehhez a szép eredményhez, és további sikereket kívánunk a jövőbeni versenyekhez és tanulmányaihoz!

Kelemen Gyula

szaktanár