Országosan a legjobbak között a legkisebbjeink
Az 1. b osztályos tanulók ismét bebizonyították, hogy a legkisebbek is képesek nagy dolgokra.
Osztályfőnökük vezetésével részt vettek az „Út a boldogsághoz” program keretében meghirdetett pályázaton, amelynek címe „Legyél te a jó példa!” volt. A gyerekek egy igazán szívhez szóló és kreatív pályaművet/ videót készítettek, amellyel kiemelkedő eredményt értek el: munkájuk a „legjobbak, a legjobbak között” minősítést kapta.
A csapat a „Segítő szívek” nevet választotta, amely tökéletesen tükrözi gondolkodásukat, egymás iránti figyelmüket és azt a szeretetteljes, empatikus hozzáállást, amely mindennapjaikat jellemzi.
Mérhetetlenül büszkék vagyunk az 1.b osztály tanulóira ezért a szép eredményért. Teljesítményük példaértékű, és méltán bizonyítja, hogy a jóság, az odafigyelés és az összefogás már ilyen fiatal korban is meghatározó érték lehet.
Horváthné Gerbár Anita
osztályfőnök